Regenerace turbodmychadla

Turbodmychadlo také hovorově pojmenované s takovými názvy jako: „turbo“ a „turbína“ je prvek zařízení motoru, který poskytuje více vzduchu do válce motoru, který spaluje svou směs s palivem. Díky této zvláštní dávce vzduchu se zvyšuje výkon spalovacího motoru. Turbodmychadlo se skládá ze dvou prvků - turbíny a kompresoru, které jsou spojeny hřídelí.

Vag-Expert má profesionální dílnu pro regeneraci turbodmychadla. Máme specializované nástroje (bohatý park specializovaného vybavení, profesionální vyvažovací stroje pro regeneraci turbíny, testovací stůl TurboTest Cimat) a personál vyškolený v této oblasti. Regenerujeme všechny modely turbodmychadel z osobních, nákladních automobilů a strojů.
Díky regeneraci provedené v naší dílně je účinnost turbodmychadla obnovena za zlomek nákupní ceny (nové turbodmychadlo stojí od několika do několika tisíc zlotých).

Nezávislé zjištění selhání turbodmychadla uživatelem vozidla není zřejmé, proto se často stává nepovšimnutým na dlouhou dobu. Porucha může být hlášena mimo jiné snížením výkonu, hlasitým provozem turbíny a mraky tmavých (černých nebo tmavě modrých) výfukových plynů vycházejících z výfukového potrubí.

Regeneraci začneme posuzováním vnějšího poškození, poté demontujeme celé zařízení a tělo přejde do čistoty, čímž se odstraní veškeré nečistoty a jakékoli známky koroze. Díky přesnému měření prvků víme, které prvky je třeba nahradit a které lze po regeneraci dále využít.
Bez ohledu na stupeň opotřebení vždy vyměňujeme ložisko rotoru, přítlačné kroužky, olejový flinger a všechny těsnicí prvky. Po smontování všech prvků zkontrolujeme profesionální zařízení na testování tlaku a výkon turbo nabíječky. Během zkoušek turbodmychadlo zrychluje na 40 000 otáček za minutu a poté na 250 000 otáček, což simuluje provoz systému za normálních podmínek.


Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak regenerujeme kompresory, navštivte: www.turbo-expert.pl.

 

Viz také

Kolonia 19, 43-430 Skoczów
woj. śląskie, Polska
NIP: 5481011421
Pondělí - Pátek: 8.00-18.00
Sobota - Neděle: Uzavřený
Přidat do kontaktů
Přejděte nahoru

Zavoláme vám zpět!
Zadejte své telefonní číslo:
+
-
-
-
Vaše telefonní číslo nebude použito pro marketingové účely ani nebude přeposíláno. Zavoláme vám pouze zpět.
Promluvte si s odborníkem
pro klienty z Polska:
(+48) 572 100 100 (+48) 669 20 30 40 (+48) 334 321 444
pro zákazníky z České republiky:
(+420) 55 80 80 009
pro zákazníky ze Slovenska:
(+421) 22 120 12 44