Regenerace vstřikovače

Common rail je nejoblíbenější vstřikovací systém v moderních dieselových osobních automobilech. Bohužel, injektory jako součást systému se opotřebují nejrychleji a náklady na jejich výměnu mohou dosáhnout až několika tisíc. Naštěstí mohou být podrobeny regeneračnímu procesu - správně provedená regenerace zcela obnoví původní parametry injektoru. V závislosti na stupni poškození vstřikovače se cena takové regenerace pohybuje v rozmezí od 200 do 800 PLN.

Jako jedna z mála společností v Polsku dáváme nové kódy vstřikovačům Common Rail Siemens VDO Continental / Bosh / Denso. Revitalizujeme také piezo stack injektorů Siemens VDO Continental odstraněním zkratů mezi vrstvami piezo stacku. Toto vylepšení injektoru nám umožňuje používat zařízení Carbon Zapp CRU2R pracující se současným signálem vhodného profilu.

Regenerujeme vstřikovače BOSH, DELPHI, DENSO a SIEMENS / CONTINENTAL Common Rail v osobních automobilech a nákladních vozech (všechny typy - Piezo, Elektromagnetická a Dvouvinutá). Disponujeme moderním zařízením pro vstřikovací systémy, včetně testeru vstřikování nafty a benzínu Carbon Zapp CRU2R, autorizovaného společností VDO, k testování vstřikovačů Siemens VDO Continental s regulací energie.

Proces regenerace vstřikovače vyžaduje nutnost zadání kódu IMA (zkratka pro: Mengen Abgleich Injector). Nedodržení této povinnosti by mohlo vést k vážnému selhání pohonné jednotky a také způsobit poruchu výfukového systému. V naší dílně kódujeme vstřikovače Common Rail a dáváme jednotlivé kódy IMA.

Celý proces regenerace vstřikování probíhá podle následujících fází:
• demontáž vstřikovače,
• testování injektoru CR se zařízením Carbon Zapp CRU2R,
• ocenění a kontakt se zákazníkem,
• čištění injektoru CR: externí ultrazvukovou metodou s ochranou proti kavitaci a vnitřnímu vysokému tlaku chemickým detergentem,
• kompletní výměna těsnění,
• výměna dalších prvků, pokud jsou opotřebovány,
• opětovná montáž všech součástí,
• nastavení nastavovacích rozměrů,
• nastavení vhodných injekčních dávek,
• opakovaná zkouška.

Více informací na našich webových stránkách: www.commonrail-expert.pl

 

Viz také

Kolonia 19, 43-430 Skoczów
woj. śląskie, Polska
NIP: 5481011421
Pondělí - Pátek: 8.00-18.00
Sobota - Neděle: Uzavřený
Přidat do kontaktů
Přejděte nahoru

Zavoláme vám zpět!
Zadejte své telefonní číslo:
+
-
-
-
Vaše telefonní číslo nebude použito pro marketingové účely ani nebude přeposíláno. Zavoláme vám pouze zpět.
Promluvte si s odborníkem
pro klienty z Polska:
(+48) 572 100 100 (+48) 669 20 30 40 (+48) 334 321 444
pro zákazníky z České republiky:
(+420) 55 80 80 009
pro zákazníky ze Slovenska:
(+421) 22 120 12 44