Regenerace filtrů DPF / FAP

Filtr pevných částic je součástí výfukového systému instalovaného v moderních vozech s naftovým motorem. Jeho široké používání začalo v roce 2006 v souvislosti se zavedením evropských norem pro výfukové plyny EURO 4.

Filtr částic je zodpovědný za zachycování částic sazí obsažených ve výfukových plynech a jejich spalování později. Existují dva typy filtrů: FAP patří k tzv mokré filtry, které používají speciální přísadu do paliva a suché filtry pro spalování sazí, které se nazývá tzv DPF, ve kterém dochází ke spalování sazí, když výfukové plyny dosáhnou teploty asi 600 stupňů Celsia.

Prach, který se dostane do filtru, jej postupně zanáší, což způsobuje ztrátu výkonu. Auto dosahuje zvýšené volnoběžné rychlosti, ventilátor běží stále intenzivněji, výkon klesá, palivo je spotřebováno rychleji, je aktivován nouzový režim, při jízdě se provádějí časté testy regenerace DPF, může se objevit přebytek motorového oleje. Ignorování problému ucpávání filtru pevných částic může mít za následek zabavení motoru nebo turbodmychadla a zastavení osvědčení o registraci a pokutování.

Nový filtr pevných částic je nákladem několika tisíc zlotých, ale není nutné jej vyměňovat - filtr pevných částic lze účinně regenerovat, i když někteří dávají přednost odstranění problému odstraněním filtru, což znamená, že se rozhodnou jednat na úkor životního prostředí a pracovat na hranici zákona. Náklady na regeneraci filtru DPF nebo FAP jsou srovnatelné s náklady na jeho odstranění. Díky naší práci bude filtr částic jako nový. Varujeme - nestojí to za to odstranit DPF nebo FAP, protože dopravní předpisy v této oblasti je třeba zpřísnit - auto bez filtru částic nemusí každoročně projít.

Filtry částic DPF a FAP regenerujeme v osobních a nákladních vozech.

Regenerace filtru částic není ničím jiným než důkladným čištěním sazí, popela, prachu PM10 a všeho, co za ním leží - odstraníme až 98,5% nečistot. Při regeneraci DPF se zaměřujeme na inovativní postup čištění pomocí zařízení Swiss FF Solution.

Více informací o regeneraci filtru DPF naleznete na našem webu www.dpf-expert.pl.

Podívejte se, jak regenerované filtry částic DPF / FAP ve filmu Vag-Expert ve filmu:

Viz také

Kolonia 19, 43-430 Skoczów
woj. śląskie, Polska
NIP: 5481011421
Pondělí - Pátek: 8.00-18.00
Sobota - Neděle: Uzavřený
Přidat do kontaktů
Přejděte nahoru

Zavoláme vám zpět!
Zadejte své telefonní číslo:
+
-
-
-
Vaše telefonní číslo nebude použito pro marketingové účely ani nebude přeposíláno. Zavoláme vám pouze zpět.
Promluvte si s odborníkem
pro klienty z Polska:
(+48) 572 100 100 (+48) 669 20 30 40 (+48) 334 321 444
pro zákazníky z České republiky:
(+420) 55 80 80 009
pro zákazníky ze Slovenska:
(+421) 22 120 12 44