Proč my?

Pokud hledáte kvalitního mechanika, jste na správném místě!

Vag-Expert je zárukou nejvyšší kvality v oblasti automechaniky. Zjistěte, proč byste si měli vybrat právě náš autoservis:
 • V roce 2016 jsme se umístili na 5. místě v celostátní soutěži "Mechanik roku" - v našem autoservisu pracují jedni z nejlepších odborníků v Polsku.
 • Jsme držiteli certifikátu „Spolehlivý autoservis", který uděluje portál DobryMechanik.pl na základě hodnocení spokojených zákazníků.
  Tento certifikát je možné získat za nejvyšší kvalitu poskytovaných služeb a dodržování nejvyšších standardů zákaznického servisu.
 • Pracujeme se stroji špičkových firem: Sunnen, Newen, Comerc, Kwik-Way a Comec.
 • Neustále se vzděláváme a sledujeme technické novinky, abychom vám mohli nabídnout ty nejlepší možné služby.
 • Jsme oficiálním distributorem produktů Magic Motorsports a V-Tech, což znamená, že při tuningu Vašeho vozu sázíme výhradně na prověřené úpravy.
 • Často opravujeme vozy po jiných autoservisech.
 • Kapacita našeho autoservisu nám umožňuje zvládnout až 30 oprav současně. Díky tomu jsme schopni zajistit rychlé a efektivní řešení Vašeho problému.
 • Máme vlastní odtahová vozidla s kapacitou 1,8 t a 2,8 t.
 • Náš tým pracuje nejen profesionálně, ale také efektivně. Vždy dodržujeme dohodnuté termíny a vozidla předáváme včas.
 • Jsme spolehlivými partnery mnoha autorizovaných servisů (ASO), pro které provádíme zejména rozsáhlé opravy a výměny motorů.
 • S důvěrou se na nás obrací mnoho zákazníků nejen z Polska, ale i ze zahraničí, včetně České republiky, Německa, Rakouska, Slovenska, Skandinávie, Francie, Saúdské Arábie a Spojených arabských emirátů.
 • V případě Vašeho zájmu, zajistíme vyzvednutí vozidla a po opravě Vám ho přivezeme zpět.

Autoservis Vag-Expert se sídlem ve Skočově je osvědčeným místem mezi autoservisy v celém Polsku.

Opravami automobilů se zabýváme již od roku 1995. Specializujeme se na poskytování servisních služeb pro vozy značek VW, Audi, Seat a Škoda. Také se věnujeme obchodu a dovozu použitých dílů ze zemí západní Evropy.

V našem autoservisu pracují pouze kvalifikovaní mechanici s dlouholetou praxí, kteří dokáží rychle a bezchybně lokalizovat a opravit jakoukoli závadu. Vedoucí autoservisu je jedním z vítězů soutěže Mechanik roku 2016.

„Mým povoláním i vášní je elektromechanika. Mám také zkušenosti z automobilového velkoobchodu. Při otevření autoservisu jsem si jako hlavní cíl stanovil spokojenost zákazníků, proto dbáme na nejvyšší kvalitu, včasné plnění a rozmanitost poskytovaných služeb. Jsme rychle se rozvíjející firma a neustále rozšiřujeme svou nabídku služeb - ta se často obměňuje. Zaručujeme profesionalitu a vysokou úroveň služeb. Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě! Neváhejte a navštivte náš autoservis v polském Skočově na adrese Kolonia 19." - Kazimierz Malec

Poskytujeme komplexní servis a opravy vozů VW, Audi, Seat, Škoda: od výměny oleje přes výměnu převodovky, pravidelné prohlídky až po počítačovou diagnostiku. Provádíme veškeré služby v oblasti automechaniky a elektromechaniky, generální opravy motorů, renovace hlav, geometrie kol, servis klimatizací a chiptuning motorů a převodovek.

 

Nabídka našich služeb zahrnuje mimo jiné:

 • Generální opravy (repase) všech benzínových a naftových motorů skupiny VAG.
 • Výměnu rozvodových řemenů a řetězů, stejně jako opravy vadných olejových čerpadel a vyvažovacích modulů (2.0 TDI).
 • Opravy a výměny jednotlivých částí odpružení včetně seřízení pomocí technologie Real 3D.
 • Pravidelnou údržbu klimatizace, opravu, plnění, chemickou dezinfekci a čištění ozonem.
 • Prodej nových a použitých mechanických dílů pro vozidla skupiny VAG. Nabízíme stovky použitých motorů a převodovek, spolu s tisíci dalšími mechanickými díly.

 

Ve společnosti Vag-Expert pracuje jeden z nejlepších mechaniků v Polsku!


Náš nejzkušenější mechanik, vedoucí autoservisu - Tomasz Nowak, který pracuje ve společnosti Vag-Expert od roku 2002, získal 5. místo v prestižní soutěži Mechanik roku 2016, pořádané značkami: Autopartner, Bosch, Castrol, ZF, Zachs, Lemforder. Do soutěže se přihlásilo téměř 2 000 mechaniků z autoservisů z celého Polska, z nichž do velkého finále postoupilo pouhých 125 účastníků s nejvyšším počtem bodů z online předkola. Během dvoudenního finálového klání, obsahujícího vědomostní testy a praktické úkoly, bylo vybráno pouze 10 nejlepších mechaniků - odborníků, kteří byli oceněni jako vítězové soutěže. Náš mechanik obsadil vynikající 5. místo! Získání tak vysokého umístění v žebříčku nejlepších mechaniků z celého Polska je pro Toma nezpochybnitelným oceněním a pro nás zdrojem hrdosti.

Váš vůz je u nás doslova v těch nejlepších rukou!

Chcete-li zobrazit fotografie ze slavnostního finále soutěže Mechanik roku 2016 a dozvědět se více, klikněte na odkaz:
Kolonia 19, 43-430 Skoczów
woj. śląskie, Polska
NIP: 5481011421
Pondělí - Pátek: 8.00-18.00
Sobota - Neděle: Uzavřený
Přidat do kontaktů
Přejděte nahoru

Zavoláme vám zpět!
Zadejte své telefonní číslo:
+
-
-
-
Vaše telefonní číslo nebude použito pro marketingové účely ani nebude přeposíláno. Zavoláme vám pouze zpět.
Promluvte si s odborníkem
pro klienty z Polska:
(+48) 572 100 100 (+48) 669 20 30 40 (+48) 334 321 444
pro zákazníky z České republiky:
(+420) 55 80 80 009
pro zákazníky ze Slovenska:
(+421) 22 120 12 44