Proč my?

Pokud hledáte dobrého mechanika, jste na správném místě!

Vag-Expert je nejvyšší kvalita v oblasti automobilové mechaniky. Zjistěte, proč byste měli zvolit náš dílna:
 • 5. místo na národní soutěži Mechanika roku 2016 - náš workshop zaměstnává jednoho z nejlepších profesionálů v Polsku.
 • Máme certifikát důvěryhodné dílny udělovaný společností DobryMechanik.pl na základě hodnocení zákazníků. Tento certifikát lze získat pro nejvyšší kvalitu služeb a pozornost na nejvyšší standardy služeb zákazníkům.
 • Pracujeme na strojích renomovaných společností: Sunnen, Newen, Comerc, Kwik-Way a Comec.
 • Neustále zlepšujeme své znalosti a dovednosti a převádíme svůj zájem o technické novinky do nabídky.
 • Jsme oficiálním distributorem řešení Magicmotorsports a V-Tech, což znamená, že pokud jde o ladění, věříme pouze osvědčeným úpravám.
 • Často se zlepšujeme po jiné mechanice.
 • Opravujeme také až 30 aut, což je důkaz, že naše dílna je opravdu velká.
 • Máme vlastní odtahová vozidla - s kapacitou 1,8 t a 2,8 t.
 • Působíme nejen profesionálně, ale také včas. Nikdy nedržíme vozidla našich zákazníků - hotové auto vracíme v dohodnutém čase nebo dříve.
 • Jsme důvěryhodným partnerem mnoha autorizovaných čerpacích stanic (ASO). Na jejich žádost provádíme mnoho oprav, zejména oprav souvisejících s výměnou nebo opravou motoru.
 • Důvěřovali jsme mnoha klientům z celé republiky i ze zahraničí - včetně České republiky, Německa, Rakouska, Slovenska, Skandinávie, Francie, Saúdské Arábie a Spojených arabských emirátů.
 • Pokud je to vůle zákazníka, vyzvedneme si auto a po opravě se vrátíme na místo.

Dílna automechaniky Vag-Expert se sídlem ve Skoczowě je osvědčeným místem na mapě autoservisů v celém Polsku.

Opravujeme automobily od roku 1995. Specializujeme se na poskytování servisních služeb pro automobily VW, Audi, Seat a Škoda. Také obchodujeme a dovážíme použité díly ze západní Evropy.

Naše dílna zaměstnává pouze kvalifikovanou mechaniku s mnohaletými zkušenostmi, která je schopna rychle a bezchybně lokalizovat a opravit jakoukoli poruchu. Vedoucí workshopu je jedním z vítězů soutěže Mechanik roku 2016.

"Jsem elektromechanik z povolání a vášně." Mám také zkušenosti s velkoobchodníkem v automobilovém průmyslu. Otevření semináře bylo hlavním cílem spokojenosti zákazníků, a proto nám záleží na nejvyšší kvalitě, včasnosti a komplexnosti poskytovaných služeb. Jsme rychle rostoucí společnost a neustále rozšiřujeme nabídku našich služeb - naše nabídka se mění velmi rychle. Zaručujeme profesionalitu a vysokou úroveň poskytovaných služeb. Spokojenost zákazníka je naší prioritou! Zvu vás do naší dílny v Skoczów na ul. Kolín nad Rýnem 19.
Kazimierz Malec

 

Poskytujeme komplexní servis a opravy automobilů VW, Audi, Seat a Škoda: od výměny oleje po výměnu převodovky, pravidelné kontroly a diagnostiku počítače. Poskytujeme veškeré služby v oblasti automobilové mechaniky a elektromechaniky, velkých oprav motorů, regenerace hlavy, geometrie kol, servisu klimatizace a ladění čipů motorů a převodovek.

 

Rozsah našich služeb zahrnuje mimo jiné:

 • Hlavní generální opravy (regenerace) všech benzínových a naftových motorů VAG.
 • Výměna rozvodových řemenů a řetězů a vadných olejových čerpadel a vyrovnávacích modulů (2.0 TDI).
 • Oprava a výměna prvků systému odpružení spolu s nastavením geometrie v technologii Real 3D.
 • Pravidelné kontroly klimatizace, opravy, plnění, chemické dezinfekce a ozonového kouření.
 • Prodej nových a použitých mechanických dílů pro automobily VAG. Nabízíme stovky použitých motorů a převodovek a tisíce dalších mechanických dílů.

 

Jeden z nejlepších mechaniků v Polsku pracuje ve Vag-Expert!

Náš nejzkušenější mechanik, vedoucí workshopu Tomasz Nowak, který pracuje ve společnosti Vag-Expert od roku 2002, získal 5. místo v prestižní soutěži Mechanic 2016, kterou pořádají Autopartner, Bosch, Castrol, ZF, Zachs, Lemforder. Přihlášku do soutěže poslalo téměř 2 000 mechaniků z dílen z celého Polska. Na hlavní finále bylo pozváno pouze 125 lidí, kteří po online eliminaci získali nejvyšší počet bodů. Během finále bylo mezi 125 profesionály po dvou dnech soutěže: znalostní testy a mnoho praktických úkolů, vybráno 10 nejvýznamnějších mechaniků - odborníci, kteří byli oceněni vítězi soutěže. Náš mechanik obsadil v tomto žebříčku vysoké 5. místo! Získání tak vysokého místa v žebříčku nejlepších mechaniků z celého Polska je pro Tomeka nepochybným vyznamenáním a pro nás důvodem k hrdosti.

To dokazuje, že auto, které odešli k opravě v naší dílně, bude opravováno nebo pod dohledem jednoho z největších mechaniků v Polsku.

Chcete-li zobrazit další fotografie ze slavnostního finále soutěže Mechanik roku 2016 a dozvědět se více o soutěži, klikněte na odkaz:
Kolonia 19, 43-430 Skoczów
woj. śląskie, Polska
NIP: 5481011421
Pondělí - Pátek: 8.00-18.00
Sobota - Neděle: Uzavřený
Přidat do kontaktů
Přejděte nahoru

Zavoláme vám zpět!
Zadejte své telefonní číslo:
+
-
-
-
Vaše telefonní číslo nebude použito pro marketingové účely ani nebude přeposíláno. Zavoláme vám pouze zpět.
Promluvte si s odborníkem
pro klienty z Polska:
(+48) 572 100 100 (+48) 669 20 30 40 (+48) 334 321 444
pro zákazníky z České republiky:
(+420) 55 80 80 009
pro zákazníky ze Slovenska:
(+421) 22 120 12 44